Tlačová správa

Spoločnosť HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. pokračuje v poskytovaní svojich služieb bez ohľadu na problémy s platobnou neschopnosťou spoločnosti HAAS+SOHN Ofentechnik GmbH

Jiřetín pod Jedlovou, 20. júna 2024

Spoločnosť HAAS+SOHN Rukov, s.r.o., popredný český výrobca krbových a peletových kachlí, ako aj krbových vložiek, by chcela ubezpečiť svojich zákazníkov a obchodných partnerov, že problémy s platobnou neschopnosťou sesterskej spoločnosti HAAS+SOHN Ofentechnik GmbH v rakúskom Púchu nemajú žiadny vplyv na činnosť alebo finančnú stabilitu českej spoločnosti. Všetky obchodné vzťahy, výroba a distribúcia našich výrobkov pokračujú bez akýchkoľvek obmedzení.

Zákazníci a obchodní partneri spoločnosti HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. sa môžu spoľahnúť, že im budeme naďalej poskytovať rovnako kvalitné výrobky a služby, na ktoré sú zvyknutí. Naša spoločnosť je samostatne fungujúcim subjektom s vlastnými zdrojmi, manažmentom a trhom.

"Chceme ubezpečiť našich zákazníkov, že všetky zmluvy, objednávky a servis budú naďalej plnené podľa dohodnutých podmienok. Sme nezávislá a finančne zdravá spoločnosť a naďalej budeme poskytovať naše služby na rovnakej úrovni, akú naši zákazníci očakávajú," povedal Ing. Václav Cintl, riaditeľ spoločnosti HAAS+SOHN Rukov, s.r.o.

Ak ste dostali správu od spoločnosti HAAS+SOHN Ofentechnik GmbH týkajúcu sa situácie a fakturácie zákazníkov mimo Rakúska a Nemecka, týka sa to len zákazníkov spoločnosti HAAS+SOHN Ofentechnik GmbH, nie zákazníkov spoločnosti HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. Ide o iný právny subjekt, ktorý nie je kapitálovo priamo prepojený s našou spoločnosťou. Naše záväzky voči zákazníkom a partnerom zostávajú nezmenené a tešíme sa na ďalšiu úspešnú spoluprácu.

Spoločnosť HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. bude naďalej investovať do inovácií, vývoja produktov a služieb zákazníkom, aby splnila očakávania a potreby svojich zákazníkov.
Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete ďalšie informácie, neváhajte sa obrátiť na naše zodpovedné osoby.

Kontakt:
HAAS+SOHN Rukov, s.r.o.                                               
Ing. Michaela Cintlová, tlačové oddelenie                           
Tel.: +420 602 349 859                                                  
Email: michaela.cintlova@haassohn.com                         

HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. 
Ing. Josef Starove, obchodný riaditeľ
Tel. +420 601 129 088
Email: josef.starove@haassohn.com

 

Späť
?
Chcete poradiť s výberom?
Opýtajte sa nás. Na otázky odpovedá servisný technik Mojmír Streda.
Viac informácií.