Funkcia WLAN

Peletové kachle s WLAN modulom – nová generácia kúrenia

S ovládaním kachlí firmy HAAS+SOHN máte svoje peletové kachle stále „v ruke“ a kúrite flexibilne a pohodlne.

Chcete svoj domov počas prechodnej doby vykurovať po hodinách a šetriť náklady na kúrenie? Chcete zapnúť kachle z kancelárie, aby Vás privítal príjemne vyhriaty domov? Máte rekreačný objekt, ktorý chcete vopred na diaľku vykúriť, aby ste hostí privítali v príjemne vyhriatom prostredí? Alebo chcete v chladných dňoch, keď ste dlhšie na cestách, zakúriť pre svojho psa alebo mačku?

S multifunkčným WLAN modulom od HAAS + SOHN vybavíte Vaše peletové kachle a užívate si 2 druhy diaľkového ovládania. Buď ovládate Vaše peletové kachle prostredníctvom smartphone cez funkciu "Local", tj. v a okolo Vášho domova, alebo "Global", tj. odkiaľkoľvek z celého sveta. Modul nepotrebuje žiadne dodatočné sieťové pripojenie. Jednoducho napojiť na peletové kachle a hotovo!

Tak jednoducho a pohodlne sa HAAS+SOHN stará o Vaše

 modemprima-chvile1

Nemáte doma žiadnu vlastnú sieť WLAN? Žiadny problém - potom ju pre Vás vytvoríme. V tomto prípade modul WLAN vytvára pomocou integrovaného rozhrania vlastnú sieť HAAS + SOHN.

 

WLAN Local: Funkcia WLAN Local je diaľkové ovládanie peletových kachlí v dome a okolo neho. Peletové kachle ovládate pohodlne v celom dome pomocou svojho smartphonu.

WLAN Global: Pomocou funkcie WLAN Global * ovládate peletové kachle smartphonom úplne nezávisle na mieste, kde sa nachádzate. Nech ste práve kdekoľvek, v kancelárii alebo na dovolenke, s funkciou WLAN Global môžete vždy regulovať teplo vo svojom domove. Tým dosiahnete nezávislosti.

Predpokladom pre funkciu WLAN Global je prístup k internetu v domácej sieti. Pomocou funkcie WLAN Global využijete aj výhody funkcie WLAN Local.

screenshot-wlan-global-stadt 

Rozsah funkcií diaľkového ovládania peletových kachlí závisí na konkrétnom modeli. WLAN Local je súčasťou všetkých aktuálne ponúkaných modelov peletových kachlí. Funkcia WLAN Global k diaľkovému ovládaniu je súčasťou všetkých modelov peletových kachlí série HSP 6, HSP 7 a HSP 8.

 

Aplikácie HAAS+SOHN

Proste zadarmo stiahnuť aplikáciu a ide sa na to! Kompletné ovládanie Vašich peletových kachlí je možné pohodlne a jednoducho s aplikáciou HAAS + SOHN.

  • Jednoduché nastavenie týždenného programu cez inteligentný telefón
  • S aplikáciou sa môže až 5 členov rodiny pripojiť s jednými či viacerými peletovými kachľami a naraz ovládať až 5 peletových kachlí
  • Push-oznámenie – prostredníctvom aplikácie s Vami komunikujú Vaše peletové kachle, aj keď nie sú aktívne. Informujú Vás o čistení a poruchách.
  • Zabezpečenie prenosu dát cez SSL ponúka všetko pre bezpečnú komunikáciu

screens_app_arrangiert

Ovládanie kachlí pre celú rodinu - nezávisle miestnosť po miestnosti

Prvýkrát regulujete teplotu viac peletových kachlí firmy HAAS + SOHN súčasne. Pomocou aplikácie sa môže až päť členov rodiny spojiť s jednými alebo viacerými peletovými kachľami a ovládať až pätoro kachle súčasne.
Pomocou funkcie WLAN Local ovláda celá rodina jedny alebo viac peletových kachlí vo vlastnom dome.

Pomocou funkcie WLAN Global ovládate aj tie peletové kachle, ktoré nie sú umiestnené vo Vašom vlastnom dome. Môžete napríklad súčasne kúriť peletovými kachľami v rekreačnom objekte alebo v babičkinom dome. Zdieľajte výhody s celou rodinou a Váš domov sa stane miestom pohody.

Jednoduché týždenné programovanie cez smartphone

Môžete vždy zistiť aktuálnu izbovú teplotu peletových kachlí na svojom smartphone a nastaviť novú teplotu.

S týždenným programom máte navyše možnosť nastaviť úplne jednoducho cez smartphone až tri doby zapnutia a vypnutia denne s voľne voliteľnou izbovou teplotou.
Tak Váš domov vykurujú peletové kachle automaticky.

Push informovanie pomocou App

Peletové kachle s Vami komunikujú pomocou aplikácie HAAS + SOHN. Aj keď nie je aplikácia aktívna, pomocou funkcie Push peletové kachle poskytujú informácie o čistení a závadách. Takže sa nemusíte starať o nič iné.

Chránený prenos dát ponúka všetko pre bezpečný domov

Jednotliví užívatelia sú u peletových kachlí všetci pohodlne spravovaní. Dáta sú chránené pomocou kódovania SSL ako u on-line bankovníctva a pritom zostávajú u Vás. Tak je Váš domov stále bezpečný, aj keď ste na cestách.

zamek


Vďaka firme HAAS+SOHN kúrite jednoducho a inteligentnejšie

Pomocou aplikácie kúrite zodpovedne a efektívne riadite izbovú teplotu vo svojom domove pre rovnomerné teplo. Tak šetríte náklady na kúrenie a chránite nielen životné prostredie, ale aj svoju peňaženku.

Ovládanie peletových kachlí pomocou funkcií aplikácie

Kompletný komfort ovládania cez smartphone!

ohen

Jednoducho zadarmo stiahnuť aplikáciu a spustiť!
Celé ovládanie peletových kachlí je pohodlné a jednoducho možné pomocou aplikácie HAAS + SOHN.


Novú generáciu ovládania umožňuje prevádzkový systém HS 5.0 vyvinutý firmou HAAS+SOHN. – „Made in Austria“

Bezplatné stiahnutie aplikácie na:

googleplay appstore

 

Od verzie iOS 7 a Android 4.0 (viď typ prístroja). Vytvorené len pre smartphony.

  • Apple iPhone 4s, 5, 5S, 6, 6Plus od iOS 7
  • Google Nexus od Android V4.0
  • Sony Xperia Z od Android V4.0
  • Samsung Galaxy S2, S3, S3 mini, S4, S4 mini od Android V4.0
  • HTC One od Android V4.0
  • Motorola Moto G od Android V4.0
?
Chcete poradiť s výberom?
Opýtajte sa nás. Na otázky odpovedá servisný technik Mojmír Streda.
Viac informácií.