Užite si mini dovolenku v Čechách

Niekedy stačí víkend na to sa zrelaxovať. Dať si wellness, masáž, saunu alebo naopak obuť pohodlné topánky a vyraziť do prírody. Navštíviť zámok alebo atraktívne miesta. Dať si dobré jedlo alebo si ugrilovať steak? Nemôžete sa rozhodnúť, čomu dať prednosť? Doprajte si pokojne všetko naraz. Máme pre vás tip na zážitky plné nevšednej romantiky. Dve zaujímavé lokality, ktoré majú jedného spoločného menovateľa - Colony Glamping.

 

Glamping Brdy

Oheň aj v stane? A prečo nie, keď je pod kontrolou. On to totiž nie je obyčajný stan (resp. dva stany) a silu plameňov si regulujú kachle. Peletové kachle HSP 1.17. Krásne vykúri priestor, ktorý svojim tvarom zvonku pripomína iglu. Výhľad z neho sa neopozerá. Ste totiž v samom strede prírody chránenej krajinnej oblasti Brdy.

Ak nie ste typy „pod stan“, môžete si vybrať drevenú kabínu. Taký luxus „v kocke“. Kabína je vybavená spálňou, z ktorej máte výhľad priamo do krajiny. Obývací priestor s plne vybavenou kuchynkou a peletovou pecou. Už ste objavili výhody vykurovania peletovými kachľami?

"Pre našich hostí sú peletové kachle oveľa jednoduchšie na ovládanie. Spĺňajú rovnaký efekt ako kachle na drevo a hlavne majú krásny dizajn a sú veľmi nenáročné na upratovanie." hovorí sama majiteľka Colony Glamping, prečo si do svojich obydlí zvolili práve peletové kachle.

 

Glamping Pošumaví

Glamping je spojenie campingu a glamúru, teda luxusné kempovanie. V Pošumaví v Strašiciach nájdete také luxusné kúsky hneď dva. Jeden je na kolieskach a preto sa volá Nomád. Ten druhý má názov Ovocný sad, a je jasné, kde sa nachádza.

Ak sa vám nechce túlať prírodou, máte k dispozícii saunu a horúci kúpeľ v sude. Na vonkajšom grile si pripravíte domácu hostinu. Tu zažijete skutočné PRIMA CHVÍLE.

Tak na čo ešte čakáte? Rezervujte si svoj pobyt radšej hneď.

Späť
?
Chcete poradiť s výberom?
Opýtajte sa nás. Na otázky odpovedá servisný technik Mojmír Streda.
Viac informácií.