Stretnutie s predajcami PREMIUM vo Varnsdorfe

Stretnutie s našimi predajcami Premium z Českej i Slovenskej republiky je významná udalosť a tradícia, ktorú prerušilo iba obdobie Covidu. Našich obchodných partnerov pozývame k nám, kde majú možnosť stretnúť sa so zástupcami vedenia našej spoločnosti, dozvedieť sa niečo o smerovaní firmy aj o vývoji a trendoch vo vykurovaní. Nechýbajú ani zaujímaví hostia, ani možnosť pozrieť sa na druhý deň do výrobného procesu.

Predovšetkým toto stretnutie považujeme ako poďakovanie za dlhoročnú spoluprácu a možnosť sa priateľsky porozprávať po formálnej časti pri raute a utužovať dobré vzťahy v peknom prostredí pivovaru Kocúr vo Varnsdorfe.

Tu je totiž možnosť predstaviť naživo nové modely (či nové varianty). Na prezretie tu boli kachľové pece SARA a FARO, krbové kachle LIVORNO v novom obklade, AZUL, LAROS, MOLDE a krbová vložka SKARA a tiež demonštrovať prevádzku a výhody peletových kachlí. Tento rok sme sprevádzkovali peletové kachle HSP 4 PRATO. Cez prestávky sa tu veľa diskutovalo.

  • Tento rok pridal svoju prezentáciu aj riaditeľ spoločnosti Václav Cintl s ohliadnutím na vývoj ekonomiky od čias pandémie a jej dôsledky do chodu výroby, aby vysvetlil kroky, ktoré viedli k navyšovaniu cien aj zmeny v dodávkovej schopnosti.
  • Obchodný riaditeľ Josef Starove zhodnotil uplynulý rok a predstavil nielen novinky v oblasti produktov, ale aj podpory predaja, zjednodušenie objednávania aj dostupnosť údajov o skladovosti či výrobnom pláne v online platforme 24/7.
  • Zaujímavým hosťom bol Miroslav Drobník zo spoločnosti CIKO komíny, ktorý prehovoril o trendoch a vývoji v stavebníctve v nadväznosti na energetickú náročnosť stavieb, legislatívy aj používania materiálov. S nami spolupracuje na testovaní komínov a dymoviny pre peletové kachle.
  • Tradične mali svoju prezentáciu šéf zákazníckeho servisu Mojmír Středa (s praktickými ukážkami, ako vyzerá zanedbaná údržba či nedodržanie postupov u kachlí) a manažérka PR a marketingu Michaela Cintlová.

Okrem rečníkov boli prítomní aj technický riaditeľ David Tröschel, obchodný zástupca pre Čechov Michal Farský (náš benjamienok) a kolegyňa z obchodného back office Irena Grofová a Petra Paťhová.


Druhý deň vykonal záujemcov výrobou nový výrobný riaditeľ Stanislav Kaděra. Z bezprostrednej aj dodatočnej spätnej väzby vieme, že tieto stretnutia sú dôležité. Okrem množstva informácií si účastníci odvážajú aj čerstvo vytlačené katalógy na sezónu 2023/2024 a drobné darčeky.

Už teraz sa tešíme na ďalší rok. Ďakujeme vám, že ste dorazili.

Späť
?
Chcete poradiť s výberom?
Opýtajte sa nás. Na otázky odpovedá servisný technik Mojmír Streda.
Viac informácií.