Peletové kachle v mobile

Kto by nemal rád mať veci pod kontrolou? Vedieť si nastaviť parametre, hodnoty úžitkových vlastností podľa seba, vedieť, aká je spotreba atď. Vo vykurovanie toto vie peletové kachle. Riadeným procesom spaľovania ovplyvníte ako teplotu v miestnosti, výkon kachlí, množstvo spotrebovaného paliva, tak i náklady na vykurovanie. Preto sú peletové kachle vhodné do nízkoenergetických a pasívnych domov.

Priložiť v kachliach, bez toho aby ste vstali z pohovky? To je komfort, ktorý vám tiež ponúknu peletové kachle. Prísť domov do vyhriateho domova, to vám zaistí ovládanie našich peletových kachlí cez aplikáciu v smartfóne. Vďaka WLAN Modulu a jeho funkciu Global môžete zapáliť v kachliach odkiaľkoľvek. Treba pri odchode z práce alebo cestou na víkend na chalupu.

Máme pre vás dobrú správu. K peletovým kachliam z rady PREMIUM už WLAN Modul od nás dostanete zadarmo a je súčasťou dodávky kachlí. Ponuku modelov neustále rozvíjame, aby sme uspokojili aj toho najnáročnejšieho zákazníkov. Výber dizajnu je už na vás.

Späť
?
Chcete poradiť s výberom?
Opýtajte sa nás. Na otázky odpovedá servisný technik Mojmír Streda.
Viac informácií.