Eiffel nie je len veža v Paríži

Minimalizmus sa v architektúre a dizajne interiérov vyznačuje striedmosťou, redukciou foriem i materiálov. Minimalisti si vyžívajú v kubických tvaroch, čistých a presne vedených linkách. Ako smer vznikol v 50. rokoch 20. storočia a dodnes je obľúbený.

Ak ste vyznávači tohto smeru, určite vás potešíme novinkou z rady PREMIUM z kolekcie 2020/2021. Nový model spĺňa všetky parametre minimalizmu - striedmy, kubický tvar a rovné línie. Vďaka svojmu tvaru dostal tento model príznačné označenie EIFFEL. Za "Eiffelkou" teda už nemusíte až do Paríža.

Z technických parametrov by sme okrem nízkeho výkonu 3,3-6,6kW s vykurovacou schopnosťou 108m3 vyzdvihli možnosť napojenia externého prívodu vzduchu (CPV) i zospodu. Čo pri plánovaní stavby či rekonštrukcie ocenia hlavne detailisti, ktorí dbajú na estetický dojem a skryté technické riešenie. Ovládanie všetkých 3 prívodov vzduchov (primárneho, sekundárneho i terciárneho) jedným ovládačom Easy Control je už samozrejmosťou.

Design - obraz v 3D. Vďaka trojsklu máte pohľad na plameň hneď z troch strán. Veľmi praktický je aj uzatvárateľný box na drevo, ktorý nájdete hneď pod ohniskom.

Celú kolekciu 2020/2021 nájdete prehľadne na samostatnej stránke.

 

Späť
?
Chcete poradiť s výberom?
Opýtajte sa nás. Na otázky odpovedá servisný technik Mojmír Streda.
Viac informácií.