Pozvanie na výstavu Infotherma 2019

Zaujíma Vás, čo nové v oblasti vykurovania, zmysluplného využívania obnoviteľných zdrojov a úspor energií? Potom si nenechajte ujsť 26. ročník medzinárodnej výstavy Infotherma 2019.

Prijmite naše pozvanie na stánok č. 201 vystavujúcich firiem Vávra kamna s.r.o. a VOSS Zlín s.r.o., kde nájdete modely krbových kachlí značky HAAS + SOHN. Na čo sa môžete tešiť? Ak sa Vám nechce vstávať ku kachliam usmerniť ich žiar, nechajte to na nich. Naše kachle i-2100 s vybavením plne automatického, elektronického ovládania regulácia vzduchu i-Control, to urobia za vás. Tieto kachle sú nielen múdra, ale aj elegantné vďaka svojmu pieskovcovým obkladu WOODSTONE Prestige.

Ak riešite vykurovanie celého domu, budú Vás zaujímať kachle s výmenníkom. Medzi vystavenými modelmi uvidíte moderné prevedenie krbových kachlí Avesta s výmenníkom alebo napríklad klasická kachľová pec Treviso II s výmenníkom vo farbe medovníka, s kachľovým soklom. Všetky Vaše otázky Vám radi zodpovedia odborníci s dlhoročnými skúsenosťami z odboru. Využite túto príležitosť dozvedieť sa čo najviac o šikovnom i úspornom vykurovania.

Výstava sa koná v termíne 21. - 24. januára 2019 na Výstavisku Černá louka v Ostrave. Pre návštevníkov je otvorené denne v čase 9:00 - 18:00 hod.

Tešíme sa na Vás.

Zpět